Ayetel kürsi okuyanların yorumları

Ayetel kürsi okuyanların yorumları ve yaşadıkları dinlenmeye değer olduğunu düşünüyorum. Nitekim ayetel kürsi kurani kerimde geçen en önemli ayetlerden biridir. Bu duanın tesiri fazileti kaç defa okunması gerektiği sitemizdeki çeşitli yazılarda belirtilmiştir

Peki acaba gerçekten tesirli mi diye soran kardeşlerimiz için bu sayfada Ayetel kürsi yi okuyanların ve gördükleri tesirleri tecrübeleri hep beraber okuyacağız.

 

Arkadaşlar kendim bizzat günde 170 ayetel kürsi okuyarak tesirini gördüm gün içinde çeşitli zamanlara böldüm ve 170 e tamamlayıp niyetimi isteğimle dua ettim. Önemli olan bütün içtenlikle rabbimize sığınarak okumak ve inanmak. Ayrıca 170 ten bir eksik bir fazla okumamak sayının önemini belirtmemize gerek yok.

Elbette çeşitli istekler için farklı sayıları bulunmaktadır. Siz uygulayabileceğiniz şekilde vird edinip okuyabilirsiniz. Okurken arapçasına bakarak harflerin hakkını vererek okuyun. Ezberinizde var ise de bunu uygulayın nitekim onlarca hatalar ile okuyoruz Ayetleri. Bu durum tesiri azaltabilir. En iyisini ALLAH TEALA bilir.

Sayın ziyaretçiler lütfen bu konuda tecrübelerinizi yazın aşağıda paylaşın ki ihtiyacı olan kardeşlerimize yardımcı olalım. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Powered by keepvid themefull earn money