Ayetel kürsi 313 defa dinle

Ayetel kürsi 313 .  Bu ayetler 313 defa okunduğunda okuyan kişinin her isteğinin yerine geleceğine dair rivayetler vardır. Tabi bunun için samimi bir kalp şarttır. Namaz kılmak ibadetleri eksiksiz yerine getirmek ve ihlaslı olmak çok önemlidir. Bu sayfada Kabe İmamı Maher al Muaiqly sesinden ayetel kürsiyi 313 defa dinleyeceksiniz. Bunun yanında videonun altında mp3 uzantılı ses formatının linkini vereceğim böylece ayetel kürsiyi telefonunuza veya mp3 çalarınıza yükleyip her yerde dinleyebileceksiniz.

***********************************************************************************************

”Ayetel Kürsi okunan eve şeytan giremez. Büyücü sokulamaz. Ayetel Kürsi okumaya devam kişi; hem dünyada hemde ahirette yüce makamlara ulaşır. Günahlardan sakınmaya başlar. Huzura erer. Mevki ve makamı artar.

Ayetel Kürsi durak yerlerinin sayısınca 17 kelimeleri sayısınca 50 harfleri sayısınca 170 resuller ve ashabı kiram sayısınca 313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. Cesareti artar. Halk arasında sevgi saygısı ve itibarı çoğalır. İstediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez. Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez.

Ayetel Kürsi; yemek buğday pirinç arpa gibi şeylere 313 defa okunarak her okunuşta o şeye üflenirse bereketi artar o şeyde bereketlilik olur.

Cuma günü sabah namazından önce abdestli olarak tenha bir yerde kıbleye yönelip diz üzerine oturup 313 defa Ayetel Kürsi okuduktan sonra Ya Rabbel Azim bu ayeti kerime hürmetine 313 ehli bedir ve 313 ashabı talut hürmetine muradımı ihsan buyur diye dua edenin maksadı gerçekleşir.”

AYETEL KÜRSİ MP3 SES DOSYASI İNDİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Powered by keepvid themefull earn money